Doğum tarihi: 26 Aralık 1994
Kaç yaşında: 29
Burcu: Oğlak
Meslek: Yarışmacı
Doğum yeri: İstanbul

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak.

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İstanbul’da Kent Medya Grubu’nun sahipleri Asiye ve Oğuz Poyraz çiftinin ilk çocuğu olarak doğmuştur. Tam adı Yiğit Alp Poyraz’dır. Muğla, Bodrum’da büyüyen Yiğit Poyraz, ilk ve Orta öğrenimini Sakarya ve Bodrum’da tamamladı. 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. Yiğit Poyraz, Robert Kolej’den sonra girdiği Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. Üniversite eğitiminin 1 yılını Avustralya’nın dünyaca ünlü üniversitelerinden Sydney Üniversitesi’nde Uni’de exchange programı ile misafir öğrenci olarak tamamladı.

8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2018 yılından beri halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markaların üretimi ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak olan Yiğit Poyraz, 09 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora yarışacak.

Eleme konseylerinde SMS sıralaması oyu ile büyük finale kadar gelmeyi başaran İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz arasında 25 Haziran 2021 tarihinde İstanbul’da yapılan elemede, noter onayıyla alınan SMS sıralaması sonuçlarına göre Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2021 Şampiyonu olan isim olarak İsmail Balaban olduğu açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir