Doğum tarihi: 23 Mayıs 2000
Kaç yaşında: 23
Burcu: İkizler
Meslek: Sporcu
Doğum yeri: Düzce

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak.

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğmuştur. Düzce Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıfta eğitimine devam etmektedir. Ortaokulda masa tenisi eğitimi alan aynı zaman da 7. Sınıfta haltere başlayan Ayşe Yüksel, genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldu. 1 yıl halter sporu yaptıktan sonra bıraktı ve voleybola başladı.

6 yıl mahalli ligde voleybola devam eden Ayşe Yüksel, aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladı 4 yıldır devam ediyor. Aynı zamanda lisede de 3 yıl basketbol okul takımında yer aldı. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördü. Tenis hocalığı da yapan Ayşe Yüksel, üniversitedeki eğitimine de devam etmektedir.

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak olan Ayşe Yüksel, 09 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora yarışacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir