Doğum tarihi: 09 Eylül 1994
Kaç yaşında: 29
Burcu: Başak
Meslek: Kuaför
Doğum yeri: Ardahan

Sezer Doğan Bayan Kuaförü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Sezer Doğan, 09 Eylül 1994 tarihinde Ardahan’da doğmuştur. Aslen Ardahan’lıdır. Çok küçük yaşlarda İstanbul’a yerleşmiş ve hayatını İstanbul’da sürdüren Sezer Doğan, İstanbul’da Lise eğitimini meslek lisesinden başarılı bir şekilde mezuniyeti sonrasında kuaförlük mesleğine adım atmıştır.

Kısa süre içinde kuaförlük mesleğini benimseyen Sezer Doğan, kendisine hedefler belirlemiş ve uzun seneler, mesleğini büyük bir sevgi ve titizlikle sürdürmüştür.

Sezer Doğan, belirlediği hedef doğrultusunda, kendi markasını kurmuştur. En büyük hedefi ilerleyen dönemlerde, dünya çapında da tanınır bir kuaför olmak ve bütün insanlara bu sektörün inceliklerini tanıtıp kendini geliştirmektir.

Mesleki kariyerini büyük başarı ile sürdüren ünlü kuaför Sezer Doğan, sahibi olduğu kuaför salonu’nda kesim, renklendirme, saç şekillendirme, saç boyama, perma, örgü, topuz ve saç bakım’ı gibi hizmetleri sunmaktadır.

Mesleğinin yanı sıra müşteri ilişkilerini de ön planda tutan Sezer Doğan, ilerleyen süreçte sadece Türkiye değil, bir çok ülkenin tanıyacağı bir isim olma yolunda ilerlemektedir.

Sezer Doğan Kuaför Salonu Nerede? Adresi

Sezer Doğan’ın kuaför Salonu İstanbul’un nezih semtlerinden Nişantaşı Etiler’de yer almaktadır.

@D.orhairstudio isimli güzellik salonu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Adres: Nişantaşı Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, Ersek Sokak, No: 3A Şişli / İstanbul Telefon: +90 539 639 68 38

Açılışa sanat camiasından bir çok ünlü isim katılmıştır. Açılış sonrasında bir konuşma gerçekleştiren Sezer Doğan, şu ifadelere yer vermiştir.

“15 yıllık tecrübem ile bugünlere gelmemi sağlayan siz değerli dostlarıma teşekkür ediyorum diyerek açılışı gerçekleştirdi. Saç tasarım sanatçısı olan Sezer Doğan artık iş insanı kimliği ile de karşımıza çıkıyor. Peki kim bu Sezer Doğan gelin birlikte bakalım.”

Sezer Doğan Kısaca Hayatı

Sezer Doğan Ardahan doğumludur, çok küçük yaşta İstanbul’a taşınmıştır. Eğitim hayatının yanı sıra meslek lisesi’ni de başarı ile tamamlamıştır.

İlk olarak 2008 yılında İstanbul’un Şişli İlçesi Kurtuluş semtinde kuaförlük mesleği ile tanışmıştır. Mesleğe adım attıktan sonra, her an kendini geliştirmeye odaklanmış, kısa süre içinde ciddi bir kitleye hitap etmeye başlamıştır. İlerleyen süreçte ünlü isimlerin de kendisini ziyaret etmesi ile birlikte birçok moda ve dergi çekimlerinde yer almaya başlamıştır.

Günümüzde altın harflerle adını kuaförlük mesleğine yazdırmayı başarmış bir isimdir. Mesleğine olan ilgisi ve sevgisi ve İş adamı kimliği ile Nişantaşı bölgesinde D.orhairstudio isimli güzellik salonu’nda çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, Etiler bölgesinde meslektaşına renklendirme kesim gibi alanlarda eğitim vermiştir. Ayrıca mesleğinin yanı sıra sanatçı kimliği ile de müzik yapmakta olan Sezer Doğan her daim ileri görüşlü ve dinamik olmayı kendine hedef olarak belirlemesinin yanı sıra ünlülerin uğrak yeri olan Kuaför salonunda çalışmaya devam etmektedir.

Sezer Doğan, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Sezer Doğan hakkında daha fazla bilgi almak için https://sezerdogan.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca resmi instagram hesabı @sezerdoganofficial d.orhairstudio
resmi instagram hesabı ise @D.orhairstudio.
Sezer Doğan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir