Doğum tarihi: ?? ?? 1994
Kaç yaşında: 29
Meslek: Yarışmacı
Doğum yeri: Ürgüp, Nevşehir

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak.

İlayda Şeker, 1994 yılında Nevşehir Ürgüp’te doğmuştur. 18 yaşına kadar ailesiyle birlikte Nevşehir Ürgüp’te yaşadı. Ailesi hala orda yaşamaktadır. Daha sonra Sakarya’da üniversiteyi kazandı. Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’da dedesinin yanına yerleşti.

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak olan İlayda Şeker, 09 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora yarışacak.

18 Kasım 2022 tarihinde Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile İlayda Şeker’in Nevşehir’deki baba evinde düzenlenen tören ile nişanlandılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir