Doğum tarihi: ?? ?? 1995
Kaç yaşında: 28
Meslek: Sporcu
Doğum yeri: İstanbul

Survivor 2021 yarışmasında Gönüllüler takımında yarışacak.

Duygu Serap Salman, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2013 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur.

Üniversiteden mezun olduktan sonra 2017 yılında 3 ay Haberler.com’da haber editörü olarak ve 3 ay da Allday Charm adlı giyim şirketinde Social Media Marketing bölümünde çalıştı. 2018 yılının Eylül ayından beri de isbul.net şirketinde editör olarak çalışmaktadır.

Crosfitter, atletizm, fitness ve kickbokssla ilgilenen Duygu Serap Salman, aktif olarak boks yapan başarılı bir sporcudur. Ayrıca Duygu Serap Salman, Dans Fabrika gurubunda dans etmektedir.

18 Ocak 2021 tarihinde yedeklerden yarışmaya katılan Duygu Serap Salman, Survivor 2021 yarışmasında Gönüllüler takımında yarışacak.

09 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Bahar Sevinç, Sergen Bayar yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Baran Köse, Duygu Serap Salman yarışacak.

02 Şubat 2021 tarihinde yarışmadan elendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir